• Poliwęglan lity

Materiał ten podatny jest na obróbkę, a jednocześnie wyróżnia się doskonałą udarnością. Znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie kluczowe znaczenie ma bezpieczeństwo. Wyposażony został w specjalny filtr UV, który chroni powierzchnię przed żółknięciem oraz promieniowaniem ultrafioletowym.
Poliwęglan lity osiąga transparentność na poziomie 92%. Posiada klasę palności B1 oraz 10-letnią gwarancję trwałości nadaną przez producenta. Płyty zostały obustronnie zabezpieczone specjalną powłoką, która chroni je przed promieniowaniem UV.

Właściwości i zastosowanie

W naszej ofercie dostępny jest poliwęglan lity na wymiar. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują płyt w niestandardowym rozmiarze. Ze względu na wysoką odporność mechaniczną tworzywo to stanowi niezawodny element osłon maszyn oraz kabin. Pozwala na bezpieczne przeszklenie drzwi i okien. Z powodzeniem stosują go realizatorzy ogrodów zimowych, oranżerii oraz podwieszanych sufitów. Znajduje zastosowanie także w daszkach, wiatrołapach oraz wiatach przystankowych.
Pragniemy zaznaczyć, że płyty należy składować i transportować poziomo na palecie. Konieczne jest także zabezpieczenie ich przed zarysowaniem oraz oddziaływaniem promieniowania słonecznego za pomocą plandeki.