• Pasy z miękkiego PCW (Kurtyny drzwiowe)

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju produktów montażowych. Propozycja sklepu internetowego to między innymi kurtyny drzwiowe. Są to specjalne pasy wykonane z uplastycznionego PCW, które znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w magazynach, bramach oraz śluzach transportowych. Dzięki wykorzystaniu oferowanych kurtyn możliwe jest zapobieganie przeciągom oraz utrzymanie optymalnych warunków mikroklimatycznych panujących wewnątrz budynku.

Dostarczane przez naszą firmę pasy z miękkiego PCW znajdują swoje szczególne zastosowanie na frontach przeładunkowych. Otwarta przez dłuższy czas brama magazynu mogłaby być przyczyną szybkiej utraty ciepła, natomiast oferowana kurtyna skutecznie ogranicza ucieczkę ciepłego powietrza z budynku. Kurtyny drzwiowe odznaczają się elastycznością i wytrzymałością, a ponadto również odpornością na działanie promieniowania UV.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.