• Poliwęglan lity mleczny

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju elementy konstrukcyjne, które mogą być wykorzystywane w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi profile zamykające, uszczelki, a także plexi PMMA. W ostatnim czasie propozycja sklepu internetowego została wzbogacona również o poliwęglan lity mleczny. Jest on wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że może być użytkowany przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Szerokie zastosowanie poliwęglanu litego

Dostępny w naszej ofercie poliwęglan lity mleczny znajduje swoje zastosowanie w bardzo wielu miejscach. Akcesoria tego typu montowane są między innymi jako zadaszenia nad wejściem do budynku lub też na wiatach. Ich wysoka jakość wykonania powoduje, że produkty są odporne na działanie nawet tych najbardziej niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak silny wiatr, mróz czy też opady deszczu i śniegu. Mimo, iż poliwęglan lity mleczny jest bardzo lekki, to jednak charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Brak produktów do wyświetlenia

Niewielka waga materiału powoduje, że montaż akcesorium może być prowadzony przez jedną osobę. Do tego celu wykorzystuje się standardowe wkręty, którymi przymocowuje się poliwęglan lity mleczny do całej konstrukcji. Dzięki temu stworzone zadaszenie jest stabilne i trwałe.

Cechą charakterystyczną materiału jest jego nieprzeźroczystość. Powoduje ona, że akcesoria tego typu są często wykorzystywane nie tylko do budowy zadaszeń, ale również do tworzenia ścian szklarni i innych konstrukcji. Zapewnia to wysoki poziom prywatności.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Dostarczane akcesoria konstrukcyjne są dostępne w różnych wariantach rozmiarowych, co powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. To, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim znakomita jakość produktów, która sprosta oczekiwaniom każdego Klienta.