• Poliwęglan lity bezbarwny

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju produktów konstrukcyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim poliwęglan lity bezbarwny. Znajduje on bardzo szerokie zastosowanie. Może być przeznaczony między innymi do wykonania świetlików dachowych, wiat, szklarni, ogrodów zimowych, a także zadaszeń nad drzwiami wejściowymi i balkonowymi.

Postaw na solidne produkty

Poliwęglan lity przezroczysty odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi, dzięki czemu może być użytkowany przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr oraz opady deszczu i śniegu. Jego montaż jest niezwykle prosty i wygodny, co sprawia, że może być przeprowadzony w niezwykle krótkim czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Prezentowane produkty są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.