• Plexi PMMA mleczna

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju produktów konstrukcyjnych i montażowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi uszczelki, taśmy i podkładki, a oprócz tego propozycja sklepu internetowego to także płyty z polimetakrylanu metylu. Odznaczają się one wysoką wytrzymałością mechaniczną, co sprawia, że są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz działanie promieni UV. Tego typu konstrukcje znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim przy budowie wiat, szklarni czy też zadaszeń.

Dostarczana przez naszą firmę plexi mleczna jest dostępna w kilku wariantach rozmiarowych, co sprawia, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Akcesorium odznacza się prostym i szybkim montażem, dzięki czemu instalacja może być przeprowadzona w bardzo krótkim czasie bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie sklepu oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.