Nie jest żadną tajemnicą, że płyty poliwęglanowe są wykorzystywane w bardzo wielu branżach i obszarach. Te konkretne elementy konstrukcyjne są praktycznie wszechobecne. Charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką wytrzymałością mechaniczną. Powoduje to, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Wykonywane są z nich chociażby świetliki, zadaszenia czy też całe szklarnie w ogrodach. Aby jednak produkty sprostały naszym potrzebom, konieczne jest przeprowadzenie ich obróbki. Tylko dzięki temu poszczególne akcesoria będą do siebie pasowały i będą mogły być w odpowiedni sposób przymocowane do konstrukcji.

Profesjonalna obróbka poliwęglanu

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się profesjonalną obróbką płyt poliwęglanowych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, które powodują, że prowadzone realizacje są wykonywane w bardzo sprawny i bezpieczny sposób. Dodatkowo kadra doświadczonych pracowników jest w stanie przeprowadzić nawet niestandardowe realizacje.

Ze swojej strony oferujemy przede wszystkim cięcie poliwęglanu. Realizacja ta jest potrzebna wówczas, gdy chcemy dopasować wymiary płyty do konkretnych potrzeb (na przykład do rozmiaru zadaszenia). Na co dzień korzystamy z najwyższej jakości narzędzi i ostrz do nich, co powoduje, że cięcie jest wykonane z dbałością o nawet najmniejszy detal. Oprócz tego zajmujemy się również wierceniem w poliwęglanie. Stworzone otwory pozwolą na przykręcenie płyt poliwęglanowych do konstrukcji, co sprawi, że będzie ona w odpowiedni sposób zabezpieczona przed działaniem niesprzyjających warunków pogodowych, takich jak chociażby silny wiatr. Prowadzone realizacje wykonujemy w myśl przyjętych standardów i zasad, dzięki czemu efekt prac jest trwały i widoczny nawet przez bardzo długi czas.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Pracami z poliwęglanem zajmujemy się już od wielu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg realizacji, które pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.